Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

twitter.com/ekavas20

 

Facebook

 

  Youtube
 
 YASAL UYARI
Sitemizde yasal olmayan hiçbir içerik bulunmamaktadır. Eğer böyle bir içeriğe rastlarsanız yukarıdaki e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkının ihlal edildiğini düşünen kişi ya da kurumlar hak ihlali iddiasına konu içeriğin kaldırılmasını yayıncıya bildirmek ve konu olan içeriğin kısmen vaya tamamen kaldırılmasını yayıncıdan talep etme hakkına sahiptirler. Eğer varsa bir ihlal yayıncıya bildirilmesinden itibaren üç gün içerisinde konu olan içerik kaldırılmadığı takdirde yasal yollara başvurulabilir.

Eğer telif vb. haklarınızla ilgili bir ihlal olduğunu düşünüyorsanız yukarıdaki e-posta adresinden bize ulaşarak söz konusu ihlale sebep olan içeriğin tamamen veya kısmen kaldırılmasını talep edebilirsiniz. 

 

İşbu sitenin tüm hakları saklıdır. Sitede yer alan resim, çizim, fotoğraf, yazı ve diğer içerikler yazılı izin alınmadan kaynak gösterilerek dahi kısmen de olsa alıntı yapılamaz, kopyalanamaz,basılı ve elektronik mecralarda yayınlanamaz, çoğaltılıp dağıtılamaz. 2013 

TAKİPÇİLERİME

Köşe yazısı, Tv prg. ve akademik yayınlarıma Ocak 2017 itibariyle ara veriyorum. Görüş öneri ve tespitlerimi bireysel ve kurumsal danışanlarımla paylaşmaya devam edeceğim.

Dr. Erkan KAVAS

 AKADEMİK YAYINLARIMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

   

 

Sınavı Kazandıralım Derken Başlıklı Haber İçin Tıklayınız